OBÓZ TRENINGOWY KLASY SPORTOWEJ 26 cze. 2013

W dniach 17 – 22 czerwca uczniowie klasy Ia sportowej przebywali na pierwszym obozie treningowym w ośrodku w Sędziszowie (woj. świętokrzyskie). Podczas obozu chłopcy doskonalili swoje umiejętności techniczno – taktyczne w piłce nożnej, a dziewczęta w piłce siatkowej. Do swojej dyspozycji mieli halę sportową, siłownię, boisko do piłki nożnej, orlik, korty tenisowe, basen. Oprócz treningów odbywały się także zajęcia rekreacyjne na kąpielisku nad zalewem (siatkówka plażowa, kąpiele w zalewie, gra w tenisa). Uczestnikom obozu dopisała wspaniała pogoda, dzięki czemu nawet czas wolny spędzany był aktywnie na świeżym powietrzu. Na koniec pobytu chłopcy rozegrali mecz sparingowy z drużyną Unii Sędziszów.
    Uczniowie przebywali na obozie i trenowali pod opieką swojego wychowawcy pana Artura Pobiegło oraz nauczycieli – trenerów: pani Sylwii Marciniec i pana Pawła Piotrowicza.