Szkolny Klub Historyczny im. Armii Krajowej

Opiekun klubu : mgr Danuta Ptak

Początek działalności:  8 czerwca 2012 roku

Uroczysta inauguracja działalności odbyła się na  akademii, na której obecny był pułkownik Zdzisław  Baszak,  Ryszard  Żądło  i inni działacze  ŚZŻAK okręgu Tarnów. Dziesięciu  uczniów otrzymało legitymacje członków Klubu Historycznego im. AK.

Kalendarium naszej działalności:  (automatyczne przeniesienie do posta, po kliknięciu daty)

* 25 maja 2017 -   Uczniowie Klubu Historycznego: Jakub Kapusta i Marcin Chudy opracowali w ramach projektu "Cześć ic pamiceci" notki biograficzne trzech żołnierzy AK z Powiśla do kodów QR.

Pułkownik Baszak i Ryszard Żądło na uroczystości inauguracji działalności Szkolnego Klubu Historycznego
    im. Armii Krajowej.

Członkowie Klubu HIstorycznego odbierają honorowe legitymacje.

Członkowie Klubu z opiekunką i uczestnikami akcji "III Most".

Książę Mieszko (Mateusz Minor) przyjmuje chrzest.

Dawid Sowa i Ilona Krawczyk na przeglądzie piosenki żołnierskiej.

Członkowie grupy rekonstrukcyjnej 16 Pułku Piechoty.

Członkowie grupy rekonstrukcyjnej: Kazimierz Bernat, Wiktoria Jóźwik, Katzrzyna Jóźwik.

Członkowie grupy rekonstrukcyjnej (16 Pułku Piechoty i 3 Pułku Strzelców Podhalańskich, gościnnie w naszej w szkole.