INTEGRACYJNY PIKNIK RODZINNY 3 cze. 2019
    W poniedziałek 03 czerwca 2019 roku w godzinach popołudniowych naszej szkole odbył się Integracyjny Piknik Rodzinny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki od samego rana niebo rozświetliły słoneczne promienie, które zachęciły wszystkich do wspólnego świętowania. Zgromadzonych gości przywitała Dyrektor Szkoły Pani Iwona Wrzoskiewicz – Słonka, a następnie zaprosiła do obejrzenia krótkiej części artystycznej, przygotowanej przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem, w humorystyczny sposób zaprezentowali wiersze Jana Brzechwy. Z kolei rodzice uczniów klasy I przygotowali dla wszystkich zgromadzonych wyjątkowe przedstawienie zatytułowane „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W trakcie występu zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, taneczne oraz wokalne. Aktorzy otrzymali gromkie brawa dostarczając widzom wielu radości  i wzruszeń. Licznie przybyli goście mogli wybierać spośród wielu atrakcji. Ciepłej, rodzinnej atmosfery dopełniały różnorodne zabawy i konkursy dla całych rodzin. Oczywiście każdy „łasuch” znalazł dla siebie coś pysznego. Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie i wspaniałą zabawę!