godlo
    Sonda
    Licznik odwiedzin
    819723
    NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

    PIOTR SOWA, klasa IIIa

    -laureat Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

    -finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego

    -III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego „Enjoy English ”

    SYLWIA KOWALCZYK, klasa IIIa

    -finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

    -IV miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego „Enjoy English ”

    -I miejsce w konkursie publicystycznym w ramach VIII Dnia Pamięci o Holokauście

    ANNA ZYCH, klasa IIb

    -finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

    -I miejsce w Rejonowym Konkursie Recytatorskim z okazji 91. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

    ANNA LIS, klasa IIIb

    -wyróżnienie w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego

    -laureatka Regionalnego Przeglądu Dorobku Artystycznego Gimnazjów

    -I miejsce w konkursie wokalnym w ramach VIII Dnia Pamięci o Holokauście

    -II miejsce w konkursie wokalnym w ramach „Dnia Języków Obcych”

    -wyróżnienie w XV Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

    -I miejsce w konkursie plastycznym w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    PIOTR KRAWCZYK, klasa IIa

    -II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego „Enjoy English ”

    KINGA PINAS, klasa IIIa

    -I miejsce w konkursie publicystycznym w ramach VIII Dnia Pamięci o Holokauście

    -II miejsce w konkursie plastycznym w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    EWELINA BORSA, klasa IIIa

    -I miejsce w konkursie publicystycznym w ramach VIII Dnia Pamięci o Holokauście

    KINGA BORSA, klasa Ia

    -I miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego

    -I miejsce w konkursie wokalnym Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2009”

    MICHAŁ WĘGLOWSKI, klasa Ib

    -II miejsce w II Międzygminnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym w Roku Fryderyka Chopina.

    -II miejsce w konkursie recytatorskim  w ramach VIII Dnia Pamięci o Holokauście

    -III miejsce w Rejonowym Konkursie Recytatorskim z okazji 91. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

    -I miejsce w międzypowiatowym Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    EWA BUJAK, klasa Ia

    -III miejsce w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Marii Kozaczkowej

    -I miejsce w konkursie recytatorskim w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    KORNELIA DUDEK, klasa IIa

    -wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim z okazji roku Juliusza Słowackiego

    -III miejsce w konkursie recytatorskim w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    EDYTA KRÓL, klasa IIIa

    -laureatka konkursu literackiego „Juliusz Słowacki – życie i dzieło”

    -II miejsce w konkursie plastycznym w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    SYLWIA KUBIAK, klasa IIIa

    -III miejsce w konkursie plastycznym w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    MIROSŁAW LEŻOŃ, klasa IIIc

    -I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

    MARCIN MIŚ, klasa IIIc

    -II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

    KAROLINA MAJOCHA, klasa Iid

    -wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    ZESPÓŁ TANECZNY Z KLASY Id

    -III miejsce w konkursie tanecznym w ramach VIII Dnia Pamięci o Holokauście

    ZESPÓŁ TEATRALNY „SZALONE DROŻDŻÓWKI”

    -nagroda specjalna w regionalnym przeglądzie szkolnych zespołów teatralnych „Laur Melpomeny”

    ZESPÓŁ MUZYCZNY „GROM”

    -I miejsce w kategorii zespołów w Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2009”

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku