godlo
    Sonda
      Ulubiony przedmiot uczniów w SP 3 D.T
    Licznik odwiedzin
    1184554
    W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

    Osiągnięcia edukacyjne:

    Ewa Hanusz-I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im.W. Broniewskigo

    Sylwia Kobos- finalistka Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego

    Łukasz Słonka-laureat, Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (V miejsce)

    Paulina Surowiec- wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorski im.W. Broniewskiego

    Paulina Surowiec-wyróżnienie na etapie wojewódzkim w Konkursie Recytatorskim”Od Kochanowskiego do Szymborskiej”

    Dominik Filip-I miejsce na etapie powiatowym w Konkursie Pięknego Czytania ”Cała Polska czyta dzieciom”

    Ewa Hanusz- II miejsce na etapie powiatowym w Konkursie Pięknego Czytania „Cała Polska czyta dzieciom”

    Sylwia Moździerz-I miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim im.J. Brauna

    Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”- I miejsce Dominik Filip w kategorii Teatr Jednego Aktora, II miejsce Klaudia Dybowska w kategorii recytacji

    Koło Teatralne-I miejsce na szczeblu powiatowym w Konkursie na Montaż Słowno-Muzyczny w ramach IX Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    I Powiatowy konkurs „Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego” – III miejsce drużynowo – Anna Fido, Ewa Mitera, Izabela Adamiec

    IV Powiatowy Konkurs „Omnibus” – I miejsce Łukasz Słonka, IV miejsce Paulina Surowiec

    Konkurs Polonistyczny „Podróże kształcą i zmieniają” – I miejsce Ewa Mitera, II miejsce Natalia Wentrych

     

    Osiągnięcia artystyczne:

    XV Regionalny Konkurs na Pisankę Obrzędową organizowany przez MC Kultury Sokół z Nowego Sącza  w Tarnowie-nagroda dla Stefana Strońskiego, oraz Dyplom dla Gimnazjum (praca zbiorowa).

    XIV Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędowa-trzy pierwsze miejsca w kategorii praca zbiorowa.

    IX Tydziń Kultury Chrześcijańskiej „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”- II miejsce Łukasz Kogut

    III Powiatowy Przegląd Twórczości Obrzędowej-II miejsce Joanna Mroczek

    I Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Powiatu Dąbrowskiego-I miejsce

     

    Osiągnięcia sportowe:

    Mistrzostwa Rejonowe w piłce nożnej – III miejsce

    XII Powiatowy Bieg Sokoła – II miejsce zbiorowe

    Powiatowy Turniej piłki koszykowej dziewcząt – III miejsce

    Powiatowy Turniej piłki siatkowej chłopców – I miejsce

    Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej – I miejsce

    Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt – I miejsce

    Rejonowa Małopolska Gimnazjada Młodzieży – piłka siatkowa III miejsce, piłka koszykowa IV miejsce

    Szkolna Liga Lekkoatletyczna – III miejsce

    Powiatowy Turniej piłki koszykowej – I miejsce

    Powiatowy Konkurs skoków wzwyż – III miejsce

     

    V Powiatowy Przegląd Gazetek Ekologicznych (Tarnów) – nagroda specjalna.

    Wyróżnienie programu szkoły dla Ekorozwoju przez partnerstwo Fundacja Partnerstwo dla Środowiska.

    Udział w uroczystości wręczenia nagród Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji Programu Promocji Zdolnej Młodzieży – dyplom wyróżnienia dla szkoły i nagroda dla laureatki ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego.

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku