godlo
    Sonda
    Licznik odwiedzin
    819759
    W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

    Osiągnięcia edukacyjne

    Paulina Surowiec- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu biologicznego

    Adam Pasternak - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

    Łukasz Słonka - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

    Magdalena Dworak - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

    Paulina Surowiec-I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Rodzinny Dom”

    Patrycja Kobos-I miejsce w IV Międzygminnym Konkursie z okazji 86 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

    Paulina Surowiec-I miejsce w Eliminacjach Rejonowych X Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im W. Broniewskiego

    Wyróżnienie w VI Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    Patrycja Kobos-III miejsce wVI Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    Paulina Surowiec-laureatka X Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im W. Broniewskiego(II miejsce)

    Adam Pasternak-finalista Przedmiotowego Konkursu Chemicznego

    Bartosz Opiła- finalista Przedmiotowego Konkursu Geograficznego

    Magdalena Dworak- finalistka Przedmiotowego Konkursu Geograficznego

    Paulina Surowiec- finalistka Przedmiotowego Konkursu Biologicznego

    Łukasz Słonka- finalista Przedmiotowego Konkursu Historycznego

    Adam Pasternak- finalista Przedmiotowego Konkursu Matematycznego

     

    Osiągnięcia artystyczne:

    Przemysław Wiśnicki -I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Szopek i Kartek Świąteczno-Noworocznych

    Piotr Kuś, Dominika Kogut –II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Szopek i Kartek Świąteczno-Noworocznych

    Mateusz Stefańczyk, Piotr Durbas- I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Szopek i Kartek Świąteczno-Noworocznych

    II- miejsce w III Powiatowym Przeglądzie Grupy Jasełkowej

    Dyplom za udział w II Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Powiatu Dąbrowskiego”Płomień”

     

    Osiągnięcia sportowe:

    II miejsce w XIII Powiatowym Biegu”Sokoła”

    Katarzyna Moskal-II miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym

    Łukasz Walczak, Kondrat Merchut –II miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym chłopców

    Adrian Motyka, Dominik Filip-III miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym chłopców

    Urszula Kiwior, Katarzyna Moskal-II miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym dziewcząt

    II miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce chłopców

    I miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce dziewcząt

    Urszula Kiwior-IV miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym dziewcząt

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku