godlo
    Sonda
    Licznik odwiedzin
    819726
    W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

    BARBARA DOROSZ

    - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

    - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu literackiego „W Polsce bije serce świata...”

    - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Zdarzyło się w moim śnie”

    - II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów zorganizowanym przez ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

    - V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów zorganizowanym przez ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

    - nagroda w konkursie plastycznym promującym ideę zrównoważonego rozwoju

    - I miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

    TOMASZ MAREK

    - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

    - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. W. Broniewskiego

    - II miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości

    - II miejsce w Konkursie Recytatorskim w ramach VI Dnia Pamięci o Holokauście

    PIOTR CHOJNOWSKI

    - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

    - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

    - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Zdarzyło się w moim śnie”

    - I miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów zorganizowanym przez ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

    - I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów zorganizowanym przez ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

    - I miejsce w konkursie Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego

    - IV miejsce w Powiatowym Konkursie „Omnibus”

    - III miejsce w Konkursie Fotograficznym w ramach VI Dnia Pamięci o Holokauście

    ANNA PARTYŃSKA

    - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

    AGNIESZKA SĄSIADEK

    - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

    JOANNA KRÓL

    - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Zdarzyło się w moim śnie”

    AGNIESZKA HAMIELEC

    - III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów zorganizowanym przez ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

    - IV miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów zorganizowanym przez ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

    KRZYSZTOF GRYGORUK

    - II miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów zorganizowanym przez ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

    BLANKA KOTLORZ

    - I miejsce w Konkursie Publicystycznym w ramach VI Dnia Pamięci o Holokauście - wyróżnienie z fizyki w ogólnopolskim konkursie „Orły Stypendiady”

    SEBASTIAN LECHOWICZ

    - nagroda aktorska w Rejonowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2007”

    PAWEŁ SZCZEPAŃSKI

    - II miejsce w konkursie Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego

    EWA GAWLIK

    - III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

    MIROSŁAW KIWIOR

    - IV miejsce w Konkursie Matematycznym dla Gimnazjów Powiatu Dąbrowskiego

    SYLWIA KRAWCZYK

    - V miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Geograficznym

    MACIEJ DOROSZ

    - wyróżnienie z historii w ogólnopolskim konkursie „Orły Stypendiady”

    MIROSŁAW WIEJACKI

    - wyróżnienie z historii w ogólnopolskim konkursie „Orły Stypendiady”

    JAKUB WOJCIECHOWSKI

    - wyróżnienie z historii w ogólnopolskim konkursie „Orły Stypendiady”

    KATARZYNA BYSTROWSKA

    - II miejsce w konkursie recytatorskim w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej - III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Recytatorskim im. Jerzego Brauna

    EWELINA KONDRACIUK

    - wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    GABRIELA GÓRSKA

    - wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    ANNA LIS

    - wyróżnienie w XIII Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

    ALEKSANDRA KRAWCZYK

    - nagroda w konkursie plastycznym promującym ideę zrównoważonego rozwoju

    - I miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    ALEKSANDRA CZOCHARA

    - II miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    ANNA SOJKA

    - II miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    KLAUDIA SZCZEPAŃCZYK

    - II miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    KATARZYNA LITWORA

    - II miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    ADRIANA SŁOWIK

    - III miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    ANNA KOZA

    - III miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocym

    ANNA ŚLIWIA

    - III miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    SYLWIA KUBIAK

    - I miejsce w Konkursie Diecezjalnym „Anioły Duchy Niebieskie"

    MAŁGORZATA CYGAN

    - I miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    EDYTA KRÓL

    - I miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    - I miejsce w Konkursie Kartek Świąteczno - Noworocznych

    PATRYK WIŚNICKI

    - I miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    MATEUSZ WIŚNICKI

    - I miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    MONIKA KUPIEC

    - II miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    KINGA KAZEK

    - II miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    MICHAŁ KACZÓWKA

    - II miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    TOMASZ ŚWIĄTEK

    - wyróżnienie w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    MACIEJ PTAK

    - I miejsce w Konkursie Szopek

    STANISŁAW KAPUSTKA

    - I miejsce w Konkursie Szopek

    KABARET „SZALONE DROŻDŻÓWKI”

    - I miejsce w Rejonowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2007”

    SZKOLNE KOŁO EKOLOGICZNE

    - wyróżnienie w międzygimnzjalnym konkursie ekologicznym "I Ty możesz pomóc naszej Planecie". Poniżej przedstawiamy dotychczasowe osiągnięcia naszych uczniów. Sezon konkursów jeszcze trwa, więc pełną listę sukcesów przedstawimy na zakończenie roku szkolnego.

    BARBARA DOROSZ

    - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

    - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu literackiego „W Polsce bije serce świata...”

    - I miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    - V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów - nagroda w konkursie plastycznym promującym ideę zrównoważonego rozwoju

    TOMASZ MAREK

    - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

    - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. W. Broniewskiego

    - II miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości

    AGNIESZKA SĄSIADEK

    - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

    PIOTR CHOJNOWSKI

    - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

    - I miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów

    ANNA PARTYŃSKA

    - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

    KATARZYNA BYSTROWSKA

    - II miejsce w konkursie recytatorskim w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    EWELINA KONDRACIUK

    - wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    GABRIELA GÓRSKA

    - wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    ANNA LIS

    - wyróżnienie w XIII Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

    KRZYSZTOF GRYGORUK

    - II miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów

    AGNIESZKA HAMIELEC

    - III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów

    SEBASTIAN LECHOWICZ

    - nagroda aktorska w Rejonowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2007”

    EWA GAWLIK

    - III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

    MIROSŁAW KIWIOR

    - IV miejsce w Konkursie Matematycznym dla gimnazjów Powiatu Dąbrowskiego

    ALEKSANDRA KRAWCZYK

    - nagroda w konkursie plastycznym promującym ideę zrównoważonego rozwoju - I miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    ALEKSANDRA CZOCHARA

    - II miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    ANNA SOJKA

    - II miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    KLAUDIA SZCZEPAŃCZYK

    - II miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    KATARZYNA LITWORA

    - II miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    ADRIANA SŁOWIK

    - III miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    ANNA KOZA

    - III miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    ANNA ŚLIWIA

    - III miejsce w Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

    SYLWIA KUBIAK

    - I miejsce w Konkursie Diecezjalnym „Anioły Duchy Niebieskie”

    MAŁGORZATA CYGAN

    - I miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    EDYTA KRÓL

    - I miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    - I miejsce w Konkursie Kartek Świąteczno - Noworocznych

    PATRYK WIŚNICKI

    - I miejsce w Konkursie plastycznym w ramach XIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    ZBIOROWE

    O ZŁOTY LIŚĆ DĘBU MISTRZOSTWA POWIATU

    LEKKATLETYKA INDYWIDUALNA

    BIEG NA 300 M

    I MIEJSCE Czochara Aleksandra

    III MIEJSCE Kiwior Joanna

    III MIEJSCE Klimek Jakub

    BIEG NA 600 M

    Pieprz Monika I MIEJSCE

    PCHNIĘCIE KULĄ

    Bator Amanda II MIEJSCE

    Węgrzyn Wojciech II MIEJSCE

    Węc Małgorzata IV MIEJSCE

    BIEG NA 1000 M

    Klimek Jakub III MIEJSCE

    RZUT OSZCZEPEM

    Węc Małgorzata I MIEJSCE

    Bystrowska Katarzyna II MIEJSCE

    Mol Aleksandra III MIEJSCE

    MISTRZOSTWA GMINY BIEGI PRZEŁAJOWE w grupach wiekowych

    Pieprz Monika I MIEJSCE

    Baran Patrycja II MIEJSCE

    Węc Małgorzata II MIEJSCE

    Kiwior Joanna III MIEJSCE

    Fiołek Magdalena III MIEJSCE

    Światłowska Natalia IV MIEJSCE

    Warjas Wioletta IV MIEJSCE

    Mol Aleksandra IV MIEJSCE

    Cygan Magdalena V MIEJSCE

    Czochara Aleksandra V MIEJSCE

    Stano Karolina VI MIEJSCE

    Sojka Łukasz II MIEJSCE

    Tomaszek Dariusz III MIEJSCE

    Tatarczuch Krystian IV MIEJSCE

    Kiwior Damian V MIEJSCE

    Kulig Tomasz VI MIEJSCE

    Kozioł Marcin VI MIEJSCE

    MISTRZOSTWA POWIATU BIEGI PRZEŁAJOWE

    Pieprz Monika – I MIEJSCE

    AKCJA CAŁA POLSKA BIEGA

    Kiwior Mirosław II MIEJSCE

    Potępa Sławomir IV MIEJSCE

    Baran Patrycja IV MIEJSCE

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku