godlo
    Sonda
    Licznik odwiedzin
    819722
    W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

    BLANKA KOTLORZ klasa IIIa

    - finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

    - I miejsce w konkursie recytatorskim w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    - I miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim w roku Juliusza Słowackiego - wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. W.Broniewskiego

    - II miejsce zespołowo w konkursie Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego

    - II miejsce w eliminacjach szkolnych ogólnopolskiego konkursu Liga Ortograficzna

    - II miejsce w konkursie publicystycznym w ramach VII Dnia Pamięci o Holokauście

    SYLWIA KRAWCZYK klasa IIIc

    - finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego

    KATARZYNA PINTATARA klasa IIIc

    - finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego

    PIOTR SOWA klasa IIa

    - II miejsce zespołowo w konkursie Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego

    - I miejsce w eliminacjach szkolnych ogólnopolskiego konkursu Liga Ortograficzna

    - wyróżnienie w powiatowym konkursie matematycznym „Z matematyką przez życie”

    SEBASTIAN LECHOWICZ klasa IIIa

    - II miejsce w powiatowym konkursie matematycznym „Z matematyką przez życie”

    - indywidualna nagroda aktorska V Młodzieżowego Przeglądu Twórczości Teatralnej „Spojrzenia”

     MAŁGORZATA CYGAN klasa IIIc

    - I miejsce w konkursie wokalnym w ramach VII Dnia Pamięci o Holokauście

    - laureatka Regionalnego Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w kategorii solistów

    - I miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

    EWELINA BORSA klasa IIa

    - III miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Młodzieży Gimnazjalnej

    MIROSŁAW KIWIOR klasa IIIa

    - II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

    - wyróżnienie w powiatowym konkursie matematycznym „Z matematyką przez życie”

    - II miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

    ANNA ZYCH klasa Ib

    - II miejsce w konkursie recytatorskim w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    - II miejsce w konkursie recytatorskim w ramach VII Dnia Pamięci o Holokauście

    WOJCIECH REMBOWSKI

    - IX miejsce w ogólnopolskim konkursie mitologicznym „Klio 2009”

    KORNELIA DUDEK klasa Ia

    - II miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości

    - II miejsce w eliminacjach gminnych Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego w roku Juliusza Słowackiego

    DAMIAN KAPKA klasa IId

    - III miejsce w eliminacjach szkolnych ogólnopolskiego konkursu Liga Ortograficzna

    - II miejsce zespołowo w konkursie Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego

    GABRIELA GÓRSKA klasa IIc

    - II miejsce w eliminacjach gminnych Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego w roku Juliusza Słowackiego

    - I miejsce w XXIX Gminnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z Wielkanocą

    BERNADETTA BUJAK klasa Id

    - II miejsce zespołowo w I Międzyszkolnej Grze Terenowej o Puchar „Powiślańskiego Skauta”

    MARIA FIOŁEK klasa Id

    - II miejsce zespołowo w I Międzyszkolnej Grze Terenowej o Puchar „Powiślańskiego Skauta”

    JAKUB WOJCIECHOWSKI klasa IIc

    - III miejsce zespołowo w I Międzyszkolnej Grze Terenowej o Puchar „Powiślańskiego Skauta”

    MARCIN MIŚ klasa IIc

    - III miejsce zespołowo w I Międzyszkolnej Grze Terenowej o Puchar „Powiślańskiego Skauta”

    - III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

    EDYTA KRÓL klasa IIa

    - wyróżnienie w konkursie literackim „Juliusz Słowacki – życie i dzieło”

    - III miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

    MIROSŁAW WIEJACKI klasa IIc

    - wyróżnienie w powiatowym konkursie matematycznym „Z matematyką przez życie”

    MIROSŁAW LEŻOŃ klasa IIc

    - II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

    KATARZYNA GOLEC klasa IIc

    - II miejsce w Rejonowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół "PŁOMIEŃ 2008"

    MARIOLA KUPIEC klasa Ib

    - I miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    ANGELIKA ZYCH IIIc

    - I miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    - I miejsce w XVIII Gminnym Konkursie Szopek i Kartek Świątecznych

    - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

    EWA GAWLIK klasa IIIa

    - II miejsce w konkursie plastycznym „Otoczmy troską ludzi chorych

    - idea Hospicjum malowana sercem".

     JUSTYNA ZYCH IIb

    - I miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    KINGA KAZEK IIc

    - II miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    JUSTYNA KRAWCZYK IId

    - II miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    KINGA PINAS klasa IIa

    - III miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    SYLWIA KUBIAK klasa IIa

    - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Otoczmy troską ludzi chorych - idea Hospicjum malowana sercem".

    - wyróżnienie w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    EWELINA KONDRACIUK klasa IIId

    - wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    KAROLINA MAJOCHA Id

    - III miejsce w konkursie recytatorskim w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    NATALIA AKSAMIT IIa

    - I miejsce w konkursie plastycznym w ramach XVII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    PATRYCJA BARAN IIb

    - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza” PATRYK CHMURA IIa

    - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

    KOŁO TEATRALNE

    – KABARET „SZALONE DROŻDŻÓWKI” - nagroda specjalna X Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych

    ZESPÓŁ MUZYCZNY „WYINDYWIDUALIZOWANI”

    - laureat Regionalnego Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów w kategorii zespołów wokalno – instrumentalnych

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku