godlo
    Sonda
    Licznik odwiedzin
    819713
    W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

    SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

     

    KINGA BORSA

    - laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

    - II miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego

    - II miejsce w konkursie wokalnym w ramach X Dnia Pamięci o Holokauście

     

    MICHAŁ ROMAŃCZUK

    - finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego

    - finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego

    - II miejsce w XI Konkursie Historycznym dla Gimnazjalistów

     

    FAUSTYNA KMIEĆ

    - finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego

     

    MAGDALENA WĘGLOWSKA

    - laureatka XXVIII Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku

    - laureatka XV Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej w Bielsku - Białej

    - laureatka eliminacji rejonowych Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży „TRIADA 2012”

    - I miejsce w konkursie wiedzy o życiu i twórczości Janusza Korczaka

    - wyróżnienie w eliminacjach gminnych IV Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego dedykowanego pamięci Wisławy Szymborskiej

     

    NATALIA CYGAN

    - II miejsce w IV Konkursie Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych „Fit in Deutsch”

     

    KAMIL RODAK

    - II miejsce w eliminacjach gminnych IV Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego dedykowanego pamięci Wisławy Szymborskiej

    - laureat IV Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego dedykowanego pamięci Wisławy Szymborskiej

    - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Utworów Anglojęzycznych

    - III miejsce w XI Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości

     

    EWA BUJAK

    - II miejsce w XI Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości

    - I miejsce w eliminacjach gminnych IV Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego dedykowanego pamięci Wisławy Szymborskiej

    - II miejsce w finale IV Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    - I miejsce w eliminacjach gminnych IV Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

     

    JAGNA GOLEMO

    - laureatka eliminacji rejonowych Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży „TRIADA 2012”

    - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Utworów Anglojęzycznych

    - wyróżnienie w eliminacjach gminnych IV Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    GABRIELA SEWERYN

    - I miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim „Bierz, co chcesz”

    WERONIKA KOŁTON

    - I miejsce w powiatowym konkursie czytelniczo- recytatorskim „Józef Ignacy Kraszewski – życie i twórczość”

    GABRIELA UJEK

    - I miejsce w konkursie fotograficznym w ramach X Dnia Pamięci o Holokauście

    - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Utworów Anglojęzycznych

    DANIELA KRAWCZYK

    - wyróżnienie w XVII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Władysława Broniewskiego

    DAMIAN SKRZYNIARZ

    - II miejsce w konkursie wiedzy o życiu i twórczości Janusza Korczaka.

    KATARZYNA ŁAPA

    - II miejsce w konkursie recytatorskim w ramach X Dnia Pamięci o Holokauście

    - III miejsce w eliminacjach gminnych IV Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego dedykowanego pamięci Wisławy Szymborskiej

    KINGA GAWLIK

    - wyróżnienie w powiatowym konkursie czytelniczo- recytatorskim „Józef Ignacy Kraszewski – życie i twórczość”

    KLAUDIA LECHOWICZ

    - I miejsce w konkursie wokalnym Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2011”

    KAMIL KRÓL

    - III miejsce w powiatowym konkursie historycznym „Armia Krajowa i Polskie Państwo Podziemne w latach 1939-1945”

    ANNA SCHAB

    - I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

    JUSTYNA KOGUT

    - II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

    - III miejsce w Gminnym Konkursie Szopek i Kartek świąteczno-noworocznych

    AGNIESZKA NĘDZA

    - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Pejzaże polskie”

    - laureatka eliminacji rejonowych Małopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży „TRIADA 2012”

    SEBASTIAN KAWA

    - I miejsce w Gminnym Konkursie Szopek i Kartek świąteczno-noworocznych

    KINGA BURZEC

    - II miejsce w Gminnym Konkursie Szopek i Kartek świąteczno-noworocznych

    ALINA WIŚNICKA

    - wyróżnienie za najlepszą pracę plastyczną w konkursie „Nasza Ziemia, nasze jutro”,

    NATALIA SKRZYNIARZ

    - laureatka eliminacji gminnych XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują

    EWELINA JUZBA

    - III miejsce w XXII Gminnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

    BRYGIDA FIOŁEK

    - II miejsce w XXII Gminnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

    PAULINA PIEPRZ

    - I miejsce w XXII Gminnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

    REDAKCJA GAZETKI SZKOLNEJ „GLOBTROTEREK”

    - trzykrotny laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Junior w Druku”

    KOŁO EKOLOGICZNE

    - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Eko – Junior

     

    ZESPÓŁ TANECZNY w składzie: Ewelina Juzba, Anna Wiejacka, Magdalena Bednarz, Ewelina Drewniana, Klaudia Nowak, Gabriela Kobos, Angelika Kułaga, Aneta Marek, Ewa Bujak, Dominika Bąba, Roksana Cygan, Karolina Dobrzyńska, Patrycja Dykas, Aleksandra Lichorobiec, Karolina Dudek

    - I miejsce w konkursie tanecznym w ramach X Dnia Pamięci o Holokauście

    - II miejsce w Powiatowym Konkursie Grup Tanecznych

    - II miejsce w konkursie tanecznym Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2011”

     

    ZESPÓŁ MUZYCZNY „ANONIM” w składzie: Kinga Borsa, Jarosław Streb, Gniewomir  Jelski, Karol Stroński i Jakub Dybowski

    - I miejsce w konkursie muzycznym Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2011”

    - wyróżnienie w XVI Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

     

    ZESPÓŁ TEATRALNY „AWANTURKA” w składzie: Kamil Mosio, Gabriela Ujek, Kamil Zawiliński, Aleksandra Kusior, Tomasz Kwapień, Martyna Bania, Karolina Kowal, Anna Wiejacka, Kinga Borsa, Wioleta Lasek, Katarzyna Łapa, Małgorzata Kucia, Ewa Bujak, Bartosz Szymek, Klaudia Lechowicz, Dominika Bąba, Anna Łapa, Sebastian Moździerz, Teresa Prajer

    - II miejsce w VI Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych Laur Melpomeny

     

    SUKCESY SPORTOWE

    KAROLINA DUDEK

    - Mistrz Powiatu w pływaniu - styl klasyczny

    - Mistrz Gminy w pływaniu - styl klasyczny

    KINGA GAWLIK

    - Mistrz Powiatu w pływaniu – delfin

    - Mistrz Gminy w pływaniu – delfin

    MARIOLA CZOCHARA

    - Wicemistrz Gminy w biegach na 600 m

    - Wicemistrz Powiatu w biegach na 600 m

    ANETA MAREK

    - III miejsce w Mistrzostwach Gminy w pływaniu - styl dowolny

    KATARZYNA ZYCH

    - III miejsce w Mistrzostwach Gminy w pływaniu - styl klasyczny

    ANNA MOŹDZIERZ

    - II miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym

    KAMIL WAŁASZEK

    - Wicemistrz Powiatu w biegach na 1000 m

    - Mistrz Gminy w biegach na 1000 m

    - I miejsce w zawodach „Bieg Konstytucji”

    - II miejsce w XX Powiatowym Biegu Sokoła

    - II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

    KAMIL DORECKI

    - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu – delfin

    - II miejsce w Mistrzostwach Gminy w pływaniu – delfin

    - Mistrz Gminy w tenisie stołowym

    MICHAŁ ŻURAWSKI

    - Mistrz Powiatu w pływaniu – delfin

    - Mistrz Gminy w pływaniu – delfin

    KAMIL KAPUSTA

    - Wicemistrz Gminy w biegach na 1000 m

    - I miejsce w zawodach w ramach akcji „Cała Polska Biega”

    - II miejsce w zawodach „Bieg Konstytucji”

    GRZEGORZ MAZUR

    - Mistrz Gminy w biegach na 100 m

    - Mistrz Powiatu w biegach na 100 m

    - Mistrz Gminy w rzucie oszczepem

    JAKUB DYBOWSKI

    - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu - styl klasyczny

    - Mistrz Gminy w pływaniu - styl klasyczny

    MACIEJ GIERA

    - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu - styl dowolny

    - III miejsce w Mistrzostwach Gminy w pływaniu - styl dowolny

    DANIEL WĄŻ

    - Wicemistrz Gminy w skokach w dal

    - Wicemistrz Gminy w pchnięciu kulą

    DAWID HAMIELEC

    - Wicemistrz Gminy w rzucie oszczepem

    MATEUSZ HAMIELEC

    - I miejsce w zawodach „Bieg Konstytucji”

    GRZEGORZ KIWIOR

    - II miejsce w zawodach „Bieg Konstytucji”

    MICHAŁ OPIOŁA

    - Wicemistrz Gminy w biegach na 300 m

    - III miejsce w Mistrzostwach Gminy w pływaniu - styl klasyczny

    MARCIN MĘDALA

    - Wicemistrz Powiatu w pchnięciu kulą

    - Mistrz Gminy w pchnięciu kulą

    DAWID BIEŚ

    - III miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym

    KONRAD MĘDALA

    - Mistrz Powiatu w szachach

    DRUŻYNA w składzie: Sebastian Kądzielawa, Kamil Sadko, Patryk Wojtas, Dariusz Żurawski, Konrad Mędala, Adrian Stach, Mateusz Stach, Norbert Golema, Sebastian Chmura, Krzysztof Kupiec

    - I miejsce w eliminacjach powiatowych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera

    DRUŻYNA w składzie: Kamil Dorecki, Kamil Mosio, Przemysław Bąba, Piotr Węgrzyn, Jakub Dybowski, Jakub Siepiora, Bartosz Kabała, Dawid Hamielec

    - Mistrz Gminy w koszykówce

    DRUŻYNA w składzie: Anna Moździerz, Gabriela Stachura, Kinga Gawlik, Angelika Kułaga, Monika Kądzielawa, Marzena Kupiec, Oliwia Jachym, Natalia Cygan, Karolina Nawój i Aleksandra Kusior

    - II miejsce w Mistrzostwach Gminy w koszykówce

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku