godlo
    Sonda
    Licznik odwiedzin
    819728
    W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

    Konkursy przedmiotowe:

    Magdalena Dworak – laureatka konkursu historycznego

    Agata Czerwińska – laureatka konkursu biologicznego

    Marta Kułaga – finalistka konkursu polonistycznego

    Barbara Dorosz – finalistka konkursu polonistycznego

    Dominika Barwacz – finalistka konkursu geograficznego

    Patrycja Kobos – finalistka konkursu geograficznego

     

    Inne konkursy:

    Michał Kułaga, Paweł Błasiak – III miejsce w III Międzypowiatowym Konkursie Biologicznym

    Sławomir Chudy, Piotr Chudy – wyróżnienie w III Międzypowiatowym Konkursie Biologicznym

    Paulina Koziarska, Aleksandra Bator - wyróżnienie w III Międzypowiatowym Konkursie Biologicznym

    Tomasz Marek, Arkadiusz Ciuruś - wyróżnienie w III Międzypowiatowym Konkursie Biologicznym

    Piotr Chojnowski – II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

    Marta Kułaga – III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

    Agnieszka Hamielec – 84 punkty w Konkursie Oxford Test

    Piotr Chojnowski – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Przygoda z kosmitą”, publikacja opowiadania

    Angelika Bardon – III miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Patriotycznej Twórczości Literackiej Młodzieży

    Piotr Chojnowski – I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

    Magdalena Dworak – II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

    Piotr Chojnowski – I miejsce w konkursie „Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego”

    Piotr Chojnowski – I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Ortograficznym

    PatrycjaKobos – nagroda aktorska w I Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych „Laur Melpomeny”

    Piotr Chojnowski – nagroda aktorska w XXIII Regionalnym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Maska”

    Natalia Gawęda – II miejsce w konkursie wokalnym w ramach III Powiatowego Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień”

    Katarzyna Lebica – wyróżnienie w konkursie wokalnym w ramach III Powiatowego Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień”

     

    Sukcesy zespołowe:

    II miejsce w Gminnym Konkursie Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

    V miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

    III miejsce w III Forum Europejskim Szkół Powiśla Dąbrowskiego

    II miejsce w III Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień” dla grupy tanecznej

    II miejsce w III Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień” dla Szkolnego Koła Teatralnego

    „Złoty Laur” w I Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych „Laur Melpomeny” dla Szkolnego Koła Teatralnego

    Brązowa Maska w XXIII Regionalnym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Maska” dla Szkolnego Koła Teatralnego

    udział w I Dekanalnym Przeglądzie Chórów dla zespołu „Anioły”

     

    Konkursy Recytatorskie:

    Natalia Wawrzonek – I miejsce w VII Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    Tomasz Marek – wyróżnienie w VII Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    Ewelina Jastrząb - wyróżnienie w VII Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”

    Tomasz Marek – III miejsce w konkursie recytatorskim w ramach XI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    Justyna Mikuła – wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ramach XI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    Tomasz Marek – V miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

    im. W. Broniewskiego

    Agata Czerwińska – III miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości

    Mariola Sytoń – wyróżnienie w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości

    Patrycja Kobos – II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim

    im. M. Kozaczkowej

    Ewelina Jastrząb – II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim „Poezja – dialog z prawdą”

    Barbara Dorosz – I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim w ramach IV Dnia Pamięci o Holokauście

    Agata Czerwińska – II miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim w ramach IV Dnia Pamięci o Holokauście

    Tomasz Marek – III miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim w ramach IV Dnia Pamięci o Holokauście

    Magdalena Dworak – wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim w ramach IV Dnia Pamięci o Holokauście

    Patrycja Kobos – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Trzebini

    Barbara Dorosz – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Trzebini

    Tomasz Marek – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Trzebini

    Magdalena Dworak – II miejsce w V Regionalnym Konkursie Recytatorskim

    im. Jerzego Brauna

    Dominika Barwacz – wyróżnienie w V Regionalnym Konkursie Recytatorskim

    im. Jerzego Brauna

     

    Konkursy plastyczne:

    Magdalena Jarosz – wyróżnienie w diecezjalnym konkursie plastyczno – fotograficznym „Krzyże i kapliczki przydrożne w Diecezji Tarnowskiej”

     Mariola Sytoń -  wyróżnienie w diecezjalnym konkursie plastyczno – fotograficznym „Krzyże i kapliczki przydrożne w Diecezji Tarnowskiej”

    Przemysław Wiśnicki - wyróżnienie w diecezjalnym konkursie plastyczno – fotograficznym „Krzyże i kapliczki przydrożne w Diecezji Tarnowskiej”

    Marta Sowa i Mariola Sytoń – III miejsce w powiatowym konkursie „Mamy chcą być zdrowe, zwłaszcza dla tych, których kochają”

    Bożena Kmieć – I miejsce w XVI Gminnym Konkursie na Pisankę i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

    Paweł Dąbroś - I miejsce w XVI Gminnym Konkursie na Pisankę i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

    Karolina Kuta - II miejsce w XVI Gminnym Konkursie na Pisankę i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

    Natalia Wawrzonek - III miejsce w XVI Gminnym Konkursie na Pisankę i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

    Ewelina Adamczyk, Patrycja Kobos, Ewa Mikos – wyróżnienia w XVII Regionalnym Konkursie na Pisankę i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy

    Karolina Wajda, Justyna Skrzek, Paulina Solarczyk, Monika Drewniana –

    I miejsce w IV Dekanalnym Konkursie Palm Wielkanocnych

    Anna Albertusiak, Monika Srzyniarz, Katarzyna Skrzyniarz – II miejsce  w IV Dekanalnym Konkursie Palm Wielkanocnych

    Paulina Sitko – I miejsce w konkursie „Eucharystia w literaturze, sztuce, muzyce i zwyczajach ludowych” w ramach XI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    Agata Czerwińska – I miejsce w konkursie „Eucharystia w literaturze, sztuce, muzyce i zwyczajach ludowych” w ramach XI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    Agata Sarzyńska – wyróżnienie w konkursie „Eucharystia w literaturze, sztuce, muzyce i zwyczajach ludowych” w ramach XI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    Justyna Mikuła – I  miejsce w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Obrzędowej związanej z Bożym Narodzeniem

    Agata Czerwińska, Aleksandra Bator, Paulina Koziarska, Joanna Pikul – wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Tęcza

     

    Barbara Dorosz- finalistka Wijewódzkiego Konkursu Polonistycznego
    Matra Kułaga- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
    Dominika Barwacz-finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
    Patrycja Kobos-finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficzne
    Agnieszka Hamielec-finalistka międzynarodowego konkursu języka angielskiego OXFORD EDUCATIONAL-TEST OXFORD PLUS, VI edycja językowa

    Agata Czerwińska-laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

    Tomasz Marek- III miejsce w konkursie recytatorskim w ramach XI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej
    Justyna Mikuła - Wyróżnienie w konkursie recytatorskim w ramach XI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej
    Koło Teatralne - II miejsce w powiatowym przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Płomień 2005 w kategorii kabaretów
    Agata Czerwińska - III miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości
    Piotr Chojnowski, Marta Sowa, Marta Kułaga , Karolina Kuta : udział w eliminacjach rejonowych Konkursu Polonistycznego
     
    I miejsce w II Powiatowym przeglądzie dorobku artystycznego szkół w konkursie plastycznym na temat; Miejsce szkoły w rodzinie narodów europejskich
    Konkurs plastyczno-fotograficzny i architektoniczny pod hasłem Kapliczki i krzyże w Diecezji Tarnowskiej:
    *wyróżnienie na etapie dekanalnym: Agata Sarzyńska, Łukasz Kogut, Przemysław Wiśnicki, Marcin Gwiazda, Magda Jarosz, Łukasz Zabawa, Mariola Sytoń, Robert i Daniel Stachura, Dagmara Pfajfer
    *etap diecezjalny: Magdalena Jarosz wyróżnienie malarstwo na szkle, prace zbiorowe (album, fotografie),prace zbiorowe (album, techniki różne)
    XI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej Eucharystia w literaturze , sztuce i muzyce
     nagrody: Paulina Sitko i Agata Czerwińska
     wyróżnienie:Agata Sarzyńska oraz zespół muzyczny Anioły
    V Powiatowy Konkurs Szopek i Kartek Świąteczno-noworocznych:
    II miejsce dla Gimnazjum nr 2 za całokształt prac nadesłanych na konkurs
    I miejsce - Justyna Mikuła(szopka)
    II miejsce Natalia Gawęda, konkurs śpiewu(solo) w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

    II miejsce powiat - Przegląd dorobku Artystycznego Szkół- układ taneczny
    II miejsce gmina  piłka nożna halowa
    IV miejsce powiat  piłka nożna halowa
    V miejsce  halowa piłka nożna
    IV miejsce Kogut Dominik tenis stołowy
    VI miejsce  Łoś Mateusz tenis stołowy
    III miejsce gmina drużynowo tenis stołowy
    II miejsce gmina  piłka siatkowa dziewcząt
    IV miejsce powiat  piłka siatkowa dziewcząt
    II miejsce gmina  piłka siatkowa chłopców

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku