godlo
    Sonda
      Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
    Licznik odwiedzin
    423554
    W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

    Marta Kułaga

    - laureatka Małopolskiego Konkursu Chemicznego

    Barbara Dorosz

    - finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego

    - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego

    - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim Danie-opowiadanie

    - II miejsce w Powiatowym Turnieju Sztuki Recytatorskiej POSZUKIWANIA

    - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w ramach V DNIA PAMIĘCI O HOLOKAUŚCIE

    - IV miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego

    Blanka Kotlorz

    - Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

    Piotr Chojnowski

    - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

    - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym

    - I miejsce w konkursie Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego

    - I miejsce w konkursie literackim w ramach III FORUM EUROPEJSKIEGO

    - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym

    - II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

    - III miejsce w eliminacjach powiatowych Konkursu WIEDZY OGÓLNEJ WW - WIEM WIĘCEJ

    - III miejsce w II MIĘDZYGIMNAZJALNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

     - Wyróżnienie w konkursie fotograficznym w ramach V DNIA PAMIĘCI O HOLOKAUŚCIE

    - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Cienie na szybie

    Anna Partyńska

    - I miejsce w eliminacjach rejonowych XV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

    - II miejsce w eliminacjach okręgowych (międzywojewódzkich ) XV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

    - I miejsce w eliminacjach szkolnych i udział w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu TRZYMAJ FORMĘ

    Tomasz Marek

    - I miejsce w Powiatowym Turnieju Sztuki Recytatorskiej POSZUKIWANIA

    - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w ramach V DNIA PAMIĘCI O HOLOKAUŚCIE

    - Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie recytatorskim w ramach XII TYGODNIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

    Mariola Sytoń

    - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w ramach XII TYGODNIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

    - II miejsce w Powiatowym Konkursie im. Marii Kozaczkowej

    Ewa Szentaler

    - I miejsce w etapie gminnym i III miejsce w etapie powiatowym konkursu

    -MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

    Katarzyna Bystrowska

    - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Jerzego Brauna

    Piotr Świętek

    - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Jerzego Brauna

    Rafał Gębski

    - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego

    - II miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego

    Paweł Szczepański

    - I miejsce w konkursie Mistrz Ortografii Powiatu Dąbrowskiego

    Klaudia Sojka

    - Nagroda aktorska w II Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych LAUR MELPOMENY

    Agata Czerwińska

    - II miejsce w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim z okazji Święta Niepodległości

    Sebastian Lechowicz, Mirosław Kiwior, Piotr Kiełbowicz, Marcin Kowal

    - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym ODWAŻMY SIĘ BYĆ WOLNYMI

    Małgorzata Cygan

    - Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w ramach V DNIA PAMIĘCI O HOLOKAUŚCIE

    Agata Sarzyńska

    - I miejsce w konkursie wokalnym w IV Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Powiśla Dąbrowskiego

    Ewa Tomaszek

    - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym

    Krzysztof Wróblewski

    - Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym

    Joanna Król

    - Wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Patriotycznej Twórczości Literackiej Młodzieży

    Paweł Błasiak

    - III miejsce w III Międzypowiatowym Konkursie Ekologicznym SPEŁNIONE MARZENIA

    Kinga Bogacz

    - Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym

    Drużyna Harcerska - I miejsce w biegu patrolowym O Złoty Liść Dębu

    Koło Teatralne

    - I miejsce w II Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych LAUR MELPOMENY

    Koło Ekologiczne

    -Wyróżnienie specjalne w ogólnopolskim programie SZKOŁY DLA EKOROZWOJU

    Znajdź nas na Facebooku
    Znajdź nas na Facebooku