FINAŁ WOJEWÓDZKI COCA COLA CUP 2015 16 maj. 2015
    16 maja na obiektach sportowych Nadwiślan Kraków odbył się finał wojewódzki turnieju COCA COLA CUP 2015. Nasze gimnazjum reprezentowali chłopcy z trzech klas sportowych - 1a, 2a,3a. Do rywalizacji stanęło 16 drużyn, podzielonych na 4 grupy. Turniej charakteryzował się wysokim poziomem wyszkolenia wszystkich drużyn, co oznaczało, że nie będzie łatwo. W fazie grupowej drużyna PG 2 DT rywalizowała z drużynami z Oświęcimia, Pcimia i Siedlisk. Otwarcie turnieju okazało się fenomenalnie (7:0 dla Nas). Ostatecznie wyszliśmy z grupy trafiając w ćwierćfinale na drużynę SGS Kraków (ubiegłorocznego vice mistrza Polski). Po zaciętym pojedynku musieliśmy uznać wyższość rywali, ostatecznie przegrywając 2:5. Na uznanie zasługuje fakt bardzo dobrej organizacji turnieju, jak również atmosfery. Na uwagę zasługuje fakt, iż Nasze Gimnazjum było reprezentowane również przez ponad 30 osobową grupę kibiców, co było bardzo widoczne. Gratulujemy dobre dyspozycji, wspaniałej rywalizacji, ponieważ jak wcześniej wspominaliśmy, na tym etapie turnieju nie ma słabych drużyn.