Akademia z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę 9 lis. 2018
    Polsko, Ty zawsze miałaś wiernych synów - pod tym hasłem 9 listopada 2018 roku odbyła się w naszej szkoły uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Na początku została odsłonięta pamiątkowa tablica. Następnie zaproszeni goście wspólnie z nami uczestniczyli w akademii. O godzinie 1111  wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pn. „Rekord dla Niepodległej”. Po zakończonej akademii przeszliśmy na podwórku szkolne, gdzie została odsłonięta tablica pamiątkowa przy posadzonym Dębie Pamięci. Na koniec można było spróbować wojskowej grochówki z kuchni polowej.