godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  406507
  Z życia szkoły
  Zapraszamy na Warsztaty Wielkanocne - zdobienie pisanek. Poniedziałek 15 kwietnia 2019 roku o godzinie 16.30 w budynku naszej szkoły. Odpłatność za warsztaty 5 zł od uczestnika.
   
  kategoria: Z życia szkoły
  Pokaz mody ekologicznej zorganizowany w ramach projektu Ekoszkoła 2019 .Film z pokazu mody dostępny tutaj...!!!
   
  kategoria: Z życia szkoły
  Informujemy że ruszyły kolejne zapisy na szkółkę pływacka dla dzieci nie umiejących pływać w wieku 5-8 lat. Zajęcia będą odbywać sie w poniedziałki o godzinie 16:00. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu ‭+48 517 325 148‬ (od poniedziałku do piątku w godz 8:00-15:00).
  kategoria: Z życia szkoły
  7 marca 2019 roku w godzinach od 15.30 do 17.30 w naszej szkole odbędą się bezpłatne konsultacje logopedyczne oraz przeprowadzenie wstępnej diagnozy logopedycznej dla uczniów przyszłych klas pierwszych. Konsultacje są przeprowadzane w ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy. Serdecznie zapraszamy !
   
  kategoria: Z życia szkoły
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku