godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  477277
  Galeria
  19.06.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szklonego 2018/2019. Pan Dyrektor Paweł Golemo wręczył wiele nagród za najlepsze wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Podziękował również rodzicom za dotychczasową współpracę i pomoc w organizacji "życia szkoły". Tytuł najlepszego ucznia roku szkolnego 2018/2019 zdobył Franciszek Kuta.  Była to również okazja do pożegnania ostatniego rocznika gimnazjalistów. Po uroczystej akademii, wychowawcy klas przeszli wraz z ucznami do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw.
   
  kategoria: Galeria
   
  07.06.2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej wybrali się na wycieczkę do Bałtowa. Mogli tam na własne oczy zobaczyć modele dinozaurów w ich oryginalnym rozmiarze, jak również wraz z przewodnikiem udać się na "małe safari", czyli podróż samochodem przez pastwisko pasących się zwierząt. 
   
  kategoria: Galeria
  W poniedziałek 03 czerwca 2019 roku w godzinach popołudniowych naszej szkole odbył się Integracyjny Piknik Rodzinny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki od samego rana niebo rozświetliły słoneczne promienie, które zachęciły wszystkich do wspólnego świętowania. Zgromadzonych gości przywitała Dyrektor Szkoły Pani Iwona Wrzoskiewicz – Słonka, a następnie zaprosiła do obejrzenia krótkiej części artystycznej, przygotowanej przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem, w humorystyczny sposób zaprezentowali wiersze Jana Brzechwy. Z kolei rodzice uczniów klasy I przygotowali dla wszystkich zgromadzonych wyjątkowe przedstawienie zatytułowane „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W trakcie występu zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, taneczne oraz wokalne. Aktorzy otrzymali gromkie brawa dostarczając widzom wielu radości  i wzruszeń. Licznie przybyli goście mogli wybierać spośród wielu atrakcji. Ciepłej, rodzinnej atmosfery dopełniały różnorodne zabawy i konkursy dla całych rodzin. Oczywiście każdy „łasuch” znalazł dla siebie coś pysznego. Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie i wspaniałą zabawę!
   
  kategoria: Galeria
  DZIEŃ DZIECKA 3 cze. 2019
  Dzień Dziecka 2019. 3 czerwca tradycyjnie odbyły się w naszej szkole rozgrywki sportowe połączone z grillowaniem.
   
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku