godlo
  Najnowsza galeria
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  375530
  Galeria
  WALENTYNKI14 lut. 2019
  Z tej okazji "Walentynek" grupa dziewcząt z klasy 3 gimnazjum pod opieką pań z samorządu szkolnego Agaty Włodarczyk i Sylwii Marciniec własnoręcznie przygotowywały, upiekły i zdobiły walentynkowe pierniki. Zobaczcie jakie wyszły piękne...Życzymy Wszystkim dużo słodyczy w towarzystwie Walentynek i Walentych.
  kategoria: Galeria
  13 lutego 55 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Dębicy na lodowisko. Gimnazjaliści z klas IIIa, IIIb i IIIc oraz uczniowie z klasy czwartej i piątej dwie godziny doskonalili umiejętności jazdy na łyżwach oraz świetnie się bawili w swoim towarzystwie. Następnie zmęczeni i głodni udaliśmy się na posiłek w restauracji Mc Donald's w Nagawczynie. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły, planując następny wyjazd. Wycieczkę zorganizowała pani Ewa Woźniak-Stachura wraz z paniami Renatą Błasiak i Marią Opiłą oraz panem Pawłem Golemo.
  kategoria: Galeria
  W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła realizuje projekt  „ProgramujeMY_tarnowski” realizoawny przez  EFRWP, Collegium Mazovia oraz Fundację Nowoczesnej Edukacji. W  naszej szkole zajęcia odbywają się w ramach zajeć  pozalekcyjnych w 3 grupach, opiekunami grup są nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej; p. U. Bobowska, p. B. Klich, p. G. Tabor. Zajęcia trwają od XI 2018 -03.2019r. Celem projektu jest zdobywanie przez uczniów nowych umiejętności z zakresu programowania, doskonalenie kompetencji cyfrowych nauczycieli. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, sprawiają im dużo radości i zadowolenia z wykonanej pracy.
   
  kategoria: Galeria

   Dziadkowie są bardzo ważnymi osobami w życiu dzieci. Zwykle wnuki są rozpieszczane, kochane, otaczane troską. Z dziadkami wiąże się  również wiele wspomnień… To oni jako pierwsi nauczyli i pokazali swoim wnukom wiele cudownych rzeczy, z nimi odkrywali świat.

  31.01.2019r. w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość poświęcona kochanym Babciom i kochanym Dziadkom. Uczniowie klas 1a, 2a i 4a, chcąc podkreślić znaczenie Dziadków w swoim życiu, przygotowali wymowną część artystyczną. Składały się na nią wiersze, piosenki i cudowne tańce. W oczach Dziadków pojawiły się łzy wzruszenia i zachwytu nad talentem swoich ukochanych wnuków. Wieczorne integracyjne spotkanie pokoleń, osłodziły wspaniałe i pyszne ciasta, przygotowane przez rodziców. Na koniec uczniowie wręczyli skromne upominki-kartonowe serca i piękne laurki.  Część artystyczną przygotowali nauczyciele: G. Tabor, M. Opiła, S. Marciniec,
  B. Klich, M. Kawa, A. Szentaler, jak zwykle nieodzowną pomoc okazali rodzice, za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.
   
   
   
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku