godlo
  Sonda
  Licznik odwiedzin
  833637
  Aktualności
  Dobiegł końca kolejny rok, wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.
  Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
  Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne,
  pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń, a wszystkim absolwentomżyczymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych.
   
  kategoria: Z życia szkoły
  Piękna pogoda i piękne święto.
  W sobotę, 25 czerwca, nasi uczniowie , rodzice oraz nauczyciele uczcili
  100-lecie klubu sportowego Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska uczestnicząc w biegu na 10 i na 3km.
  A do tego Laura Pochopień zajęła drugie miejsce w kategorii open kobiet na 3km!!!

   
   
   
   
  kategoria: Galeria
  "Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego". Pod takim hasłem uroczyście świętowano w naszej szkole zakończenie roku szkolnego. To cykliczne wydarzenie z dwóch powodów dla Trójki miało szczególny charakter. Po pierwsze – obchodziliśmy je wspólnie z uczniami z Ukrainy, którzy od marca uczą się u nas. Po drugie – był to pierwszy w naszej placówce rok, w którym żegnaliśmy absolwentów – ósmoklasistów. Na skutek poreformowych zawirowań nasza tworząca się na nowo szkoła w tym dopiero roku mogła wręczyć uczniom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Wśród absolwentów byli także dwaj uczniowie z Ukrainy, którzy przystąpili do egzaminu ósmoklasisty i z sukcesem ukończyli szkołę. Jak zwykle w tym dniu kwiatom, przemowom, gratulacjom, życzeniom i podziękowaniom nie było końca. Najlepsi otrzymali nagrody i dyplomy, wszyscy życzenia wspaniałego wakacyjnego wypoczynku. Obecna na uroczystości dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pani Marta Chrabąszcz odczytała okolicznościowy adres od Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Pana Krzysztofa Kaczmarskiego, a także podziękowała Pani dyrektor Iwonie Wrzoskiewicz – Słonce za utworzenie w bardzo krótkim czasie oddziałów przygotowawczych dla uczniów z ogarniętej wojną Ukrainy. Pogratulowała jej także współudziału w sukcesie jaki odniósł jej uczeń Paweł Miodowski, uzyskując tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Chemicznego. Tytuły najlepszych absolwentów otrzymali Bartłomiej Koziński i Paweł Miodowski.
   
   
  kategoria: Galeria
  W dniu 22.06korzystając z przepięknej, słonecznej pogody, klasa 4a, wraz z wychowawcąArturem Pobiegło postanowili opuścić
  szkolne mury i udać się na pobliski obiekt rekreacyjny. Tam czekało na nich  ognisko, 
  które przygotowali dla nich  rodzice, wraz z wychowawcą. Oprócz tradycyjnych pieczonych kiełbasek, pianek i ziemniaków,
  nie zabrakło aktywności fizycznej. Uczniowie mogli się sprawdzić w tradycyjnym "przeciąganiu liny".
  Wychowawca przygotował również zwinnościowy tor przeszkód. Dobre humory i wesoła muzyka pomagały w dobrej zabawie.
  Miejmy nadziję, że w równie dobrych humorach uczniowie klasy 4a rozpoczną zbiżające się wakacje. 
   
  Zapraszamy do zapoznania się z obszeną fotorelacją.
   
   
   
   
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku