godlo
  Sonda
   Jaką dyscyplinę sportu lubisz najbardziej?
  Licznik odwiedzin
  406492
  Aktualności
  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Palm Wielkanocnych organizowanym przez Parafię Rzymsko-Katolicką w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców działające przy Parafii.
   
  kategoria: Galeria
  W poniedziałek 15 kwietnia 2019 roku odbyły się warsztaty wielkanocne. Uczniowie wspólnie z rodzicami i nauczycielami tworzyli pod kierunkiem zaproszonego gościa, pani Marioli Kobos piękne świąteczne pisanki. 
   
  kategoria: Galeria
  Zapraszamy na Warsztaty Wielkanocne - zdobienie pisanek. Poniedziałek 15 kwietnia 2019 roku o godzinie 16.30 w budynku naszej szkoły. Odpłatność za warsztaty 5 zł od uczestnika.
   
  kategoria: Z życia szkoły
  Kończąc udział  naszej szkoły w projekcie ”ProgramujeMy tarnowski”  realizowanym przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej , uczniowie wraz z opiekunami grup, 03.04.2019r. brali udział w warsztatach „Zlot Młodych Programistów". Zajęcia odbyły się w PWSZ w Tarnowie. Wszyscy uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoja wiedzę w zakresie budowy i ożywiania robotów z wykorzystaniem klocków LEGO WeDo, a także poznawali zasady programowania nowoczesnych mobilnych robotów edukacyjnych- dronów, robotów Dash i Dot, Ozobotów oraz Edisonów. Zajęcia pod opieką edukacyjnych trenerów sprawiły uczniom ogromną przyjemność, z wypiekami na twarzy wcielili się w rolę młodych programistów, stanęli przed wyzwaniem zaprogramowania mobilnych robotów. Efektem udziału w projekcie było zdobycie przez uczniów Certyfikatów Młodego Programisty, opiekunowie uczniów: p. U. Bobowska, p. B. Klich, p. G. Tabor , którzy prowadzili w szkołach zajęcia również otrzymali Certyfikat.
   
  kategoria: Galeria
  Znajdź nas na Facebooku
  Znajdź nas na Facebooku