1 miejsce w kategorii taniec klas 1-3: zespół Fuego.
    Klasa 2: Pater Martyna, Pochopień Laura, Wiśniowska Nikola, Stachoń Maja, Krzyżek Wiktoria, Czternastek Eliza, Merchut Alicja, Pochopień Hubert, Walczak Jakub, Mrówka Piotr.
    Klasa 3: Skrzyniarz Wiktoria, Szlosek Zuzanna, Dąbroś Alicja, Lustofin Weronika, Panek Oskar.
    1 miejsce w kategorii piosenka w klasach 1-3: Magdalena Mol klasa 2.

kategoria: Galeria
    ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI ZE SZKOLNYCH "MIKOŁAJEK"...

kategoria: Galeria
    Czytanie dzieciom książek niesie ze sobą wiele korzyści. Pomaga w nauce poprawnego mówienia, rozwija umiejętności językowe i słownictwo, a także wyobraźnię. Dostarcza wiedzy w wielu dziedzinach. Czytanie książek rozwija również uczucia, w tym zdolność empatii.
    05.12.2019 roku w naszej szkole został zorganizowany Dzień Głośnego Czytania dla klas I-III. Podczas spotkania dzieci z uwagą i wielkim zaciekawieniem wysłuchały "Legendy o Mikołaju" Małgorzaty Szewczyk. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofowi Kaczmarskiemu, Pani Dyrektor Iwonie Wrzoskiewicz-Słonce oraz nauczycielom rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i piękne czytanie.

kategoria: Galeria
    Czy baśń można opowiedzieć tylko słowami? Uczniowie klas I a, Ib, II a, III a oraz Va poznali odpowiedź na to pytanie oglądając spektakl „Królowa Śniegu”, wystawiony w ramach XI Festiwalu Mała Talia w tarnowskim teatrze im. Solskiego 4 grudnia 2019 r. Niezwykłą interpretację tej opowieści zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Tarnowie. W przepięknym przedstawieniu muzyczno-tanecznym, w baśniowy sposób ukazali świat wartości, pokazali, że prawdziwa przyjaźń i miłość potrafi skruszyć nawet najtwardszy lód.

Znajdź nas na Facebooku