KIBICOWALIŚMY WIŚLE KRAKÓW! 13 gru. 2012

1 grudnia 2012 roku klasa sportowa Ia wraz z innymi uczniami naszej szkoły miała przyjemność kibicować drużynie Wisły Kraków w meczu z Górnikiem Zabrze. Spotkanie odbywało się na stadionie Wisły, przy ul. Reymonta w Krakowie. Mimo, że warunki pogodowe nie sprzyjały kibicowaniu, mecz był świetny. Wiele akcji po jednej i drugiej stronie, dużo bramek, sympatyczna atmosfera, wspaniali ludzie - nic dodać, nic ująć.

Powoli sobotnie wyjazdy klasy sportowej stają się tradycją. Kto nie był, niech żałuje...

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat klasy sportowej Ia, dołącz do nas na facebooku – nasz profil: „Klasa Sportowa Gim-dwa DT”. Tam znajduje się więcej informacji na temat naszych wyjazdów, zawodów itp.