582055
    DZIEŃ DZIECKA Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ 31 maj. 2020

DZIEŃ DZIECKA Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ

Drogie dzieci!
    Życzę Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i by trwało jak najdłużej. Nie dorastajcie za szybko, cieszcie się każdym dniem, dokąd beztroska jest Waszym przywilejem.

W dniu Waszego święta Biblioteka Szkolna zaprasza wszystkie dzieci na koncert Majki Jeżowskiej w Polskim Radiu dla Dzieci.
    Największe przeboje tj. "A ja wole moją mamę", "Dłonie", "Rytm i melodia" czy "Marzenia się spełniają", już 1 czerwca o godzinie 14.00 zabrzmią podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka. Majka Jeżowska Band wystąpi na scenie wykonując swoje największe przeboje specjalnie dla najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia. Tym razem wszystkie piosenki zespół wykona w wersji rockowej.
    Codziennie na antenie Polskiego Radia Dzieciom między godziną 7.00 – 21.00, usłyszeć można przeboje Majki Jeżowskiej. Tym razem będą wykonane na żywo. Wystarczy włączyć cyfrowe Polskie Radio Dzieciom i świętować ten dzień razem z nami
    Streaming z koncertu będzie dostępny na
    polskieradio.pl, a także na polskieradiodzieciom.pl i Facebook.com/radiodzieciom.

W REPERTUARZE:

"A ja wolę moją mamę"
    "Wszystkie dzieci nasze są"
    "Najpiękniejsza w klasie"
    "Kolorowe dzieci"
    "Od rana mam dobry humor"
    "Laleczka z saskiej porcelany"
    "Rytm i melodia"
    "Marzenia się spełniają"