WYLOSUJ ANIOŁA - ogólnopolska akcja pisania kartek. 12 lis. 2019
    Uczniowie klasy II wspólnie z wychowawcą włączyli się w ogólnopolską akcję pisania kartek zorganizowaną przez Fundację „Gdy Liczy się Czas”. Akcja ta ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów przebywających na oddziałach onkologii. Nasi uczniowie z niesamowitym zapałem własnoręcznie wykonali kartki, napisali kilka słów wsparcia i życzenia dla dziecka, które leczy się na chorobę nowotworową. Mamy ogromną nadzieję, że nasze słowa wsparcia, które płyną prosto z serca wywołają uśmiech na buźkach chorych dzieci, a także na twarzach ich rodziców. Zachęcamy pozostałych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w tej niezwykłej, szlachetnej inicjatywie!!! Kartki można przekazać do p. Beaty Klich i do p. Agaty Szentaler w terminie do 6 grudnia 2019 roku. Szczegóły na stronie http://gdyliczysieczas.pl/wylosuj-aniola.