PROJEKT "MŁODZIEŻ PAMIĘTA" 13 lis. 2019
    Projekt „Młodzież Pamięta” realizowany jest w Małopolsce od 2002 roku podczas obchodów Świąt Narodowych. Ma on zwrócić uwagę – szczególnie młodych ludzi – jak ważna jest narodowa pamięć i patriotyczna tradycja, a zarazem pokazać społeczeństwu, że dzieci i młodzież pamiętają o najważniejszych wydarzeniach w historii Polski. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej od początku uczestniczy w tym projekcie. Tradycyjnie już byliśmy obecni podczas powiatowych obchodów uroczystości w naszym mieście w dniu 11 listopada 2019 roku. Ponadto nasi uczniowie włączyli się w dniu 10 listopada w III Bieg Niepodległości organizowany przez Run Team Dąbrowa Tarnowska, podczas którego rozdawali okolicznościowe śpiewniki.