BAL KARNAWAŁOWY „W KRAINIE LODU” 29 sty. 2019
    Karnawał to niezwykły czas dla naszych uczniów. W okresie tym, dzieci co roku czekają na ten jeden jedyny, wyjątkowy dzień, podczas którego odbywa się bal przebierańców. 29 stycznia sala gimnastyczna Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 zamieniła się w najprawdziwszą Krainę Lodu. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi grupą „Słowiczków” i „Króliczków” z Przedszkola Ochronki oraz grupą „Biedronek” i „Muchomorków” z Publicznego Przedszkola Nr 2 przenieśli się wraz z Elsą i Olafem do „Krainy Lodu”.  Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili, z wielką ochotą biorąc udział we wspólnych konkursach, tańcach i zabawach. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską. Nasi milusińscy bawili się znakomicie, a uśmiech i zadowolenie nie znikały z twarzy naszych pociech. Bal w Lodowej Krainie na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci  i wspomnieniach.