DZIEŃ PAMIĘCI O HOLOKAUŚCIE 12 kwi. 2016
    12 kwietnia w Dąbrowskim Domu Kultury odbyły się konkursy w ramach Dnia Pamięci o Holocauście. Organizatorami byli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 oraz DDK. Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji byli uczniowie i nauczyciele ze szkół w New Jersey i San Francisco, realizujący specjalny program studiów nad holocaustem. W konkursach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Izabela Łapa, Ilona Krawczyk (akompaniowali jej nasi absolwenci Joanna Marek i Jarosław Streb), Dawid Rodak, Dawid Sowa i zespół taneczny „Fuego”. Prawie wszyscy znaleźli się w gronie laureatów.

KONKURS RECYTATORSKI:

I miejsce – Dawid Rodak

KONKURS WOKALNY:

I miejsce – Ilona Krawczyk
    II miejsce – Dawid Sowa

KONKURS TANECZNY:

I miejsce – zespół „Fuego” w składzie: Natalia Burzec, Kamila Kopeć, Maria Kobos, Stefania Mirek, Monika Błasiak, Aleksandra Wałaszek, Monika
    Drąg i Julia Skrzek.

Uczniów do udziału w konkursach przygotowały nauczycielki: Lucyna Chojnowska i Sylwia Marciniec. Gratulacje.